KANCELARIA

Od 2015 r. budujemy pozycję naszej Kancelarii na czterech filarach – wiedzy, ciężkiej pracy, doświadczeniu i uczciwości.

Powierzając nam swoje istotne życiowo sprawy, możecie być Państwo pewni, że zostaną one potraktowane z należytą atencją, profesjonalizmem i ambicją. Dzięki umiejętnemu połączeniu tradycyjnych wartości Adwokatury z nowoczesnym spojrzeniem na rzeczywistość społeczną oraz wieloletniego, multidyscyplinarnego doświadczenia w praktyce stosowania prawa z działaniami na polu naukowo-dydaktycznym, jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom prawnym. Jednocześnie za najwyższy nakaz traktujemy zachowanie w tajemnicy wszystkich informacji, jakich powiernikami stajemy się podczas świadczonej pomocy prawnej.

Mimo stosunkowo niedługiej historii, Kancelaria posiada bardzo bogate doświadczenie. Adwokat Jakub Abramiuk w swej dotychczasowej praktyce podejmował się obron w najpoważniejszych, w tym szeroko komentowanych w mediach sprawach karnych, reprezentował interesy kilkuset klientów indywidualnych i instytucjonalnych, skutecznie dochodząc ochrony ich praw przed sądami cywilnymi i administracyjnymi, świadczył obsługę jednostek samorządowych i przedsiębiorców. Ponadto, dzięki stałej współpracy z najlepszymi prawnikami z całego kraju, Kancelaria adw. Jakuba Abramiuka stale rozszerza zarówno zakres jak i obszar swojej działalności.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.